Bursa Dershane, Bursa Dershane Fiyatları

Son yıllarda vatanımızda öğrencilerin dershaneye gitme oranında çok büyük bir artış yaşandı. Bunun temel sebeplerinden birisi artık dershaneye gidilmeden üniversite sınavının kazanılmayacağına ait görüşlerdir. Peki, hakikaten de dershaneye gitmeden de üniversite imtihanı kazanılmaz mı? Dershane bireye emek harcama disiplini kazandırır. Bu anlamda dershaneye giden kişiler imtihan vaktine kadar zamanlarını imtihan için planlamış olurlar. Dershaneye gitmeyen birisinin zamanını özenle planlayıp çalışma disiplininden kopmaması fazlaca zordur. Dershane kişiye çalışma ve öğrenme güdüsü sağlar. Etrafınızda çalışan insanları görmek sizi de çalışma konusunda güdüleyecektir. Bursa dershane açısından çok yoğun bir şehrimizdir. Nitelikli gelişmiş ve sektörde etkin dershanelerin yanı sıra pek çok lokal dershane de mevcuttur.

İlginizi çekebilir: Aydın Dershane

Bursa dershane çeşitliliği bakımından da çok çeşitlilik göstermektedir. Etüt merkezleri çok fazladır. Doğru seçimi yapmak için iyi bir araştırma, analiz ve değerlendirme sürecine ihtiyacınız vardır. Bu sürecin sonunda ulaşacağınız nokta yüksek ihtimali Ortadoğulular Eğitim Kurumları’na çıkıyor. Ortadoğulular Eğitim Kurumları donanımlı eğitimci kadrosuyla kayıt anından eğitimin tüm aşamalarında hiçbir öğrencisini ayırt etmeksizin sıkı bir takip sürecine sokuyor. Her öğrencinin bireysel ihtiyaç tablosunu oluşturuyor ve ona göre eğitim planlamasını gerçekleştiriyorlar.

Bursa Dershane Fiyatları

Bursa dershane fiyatları bakımından ciddi değişkenlik gösterecek kadar fazla dershaneye sahip bir ilimiz. Lakin genel olarak 4bin TL ile 21-22 bin TL baremi arasında fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Dershane fiyatlarını belirleyen pek çok etmen vardır. Bunlardan ilk 5 ini saymamız gerekirse;

  • Dershanenin öğretmen kadrosu
  • Dershanenin öğrenci profili ve mevcudu
  • Dershanenin yıl içerisinde verdiği ders saati ve etüt sayı ve süreleri
  • Dershanenin MEB sınavlarında gösterdiği başarı
  • Dershanenin kazandırdığı öğrenci sayısı ve başarı yüzdesi

Bu etmenlerin dışında da pek çok etmen vardır ama temel fiyat yelpazesi bu önemli unsurlar üzerinden belirlenmektedir. Tabi ki tecrübe, reklam, dershanenin konumu ve ulaşım ağı gibi daha birçok etmen de etkili olmaktadır.

En İyi Bursa Dershane

Tembel bir ortamda çalışkan olmanız fazlaca zordur. Dershaneye giden birisi haftalık minimum 20 saatini sınav çalışmaları için planlamış demektir. Dershaneye gitmeyen birisinin haftalık 20 saat civarında sınav çalışmaları disiplininden kopmadan ders çalışması, emek vermesi oldukça zordur. Dershane kişiye nitelikli öğrenme ortamı sunmaktadır. Çalışma odaları, etütler, deneme sınavları, dağıtılan yaprak testler ve konu anlatımlı kitapları ile varlıklı bir öğrenme ortamı vardır. Kişiyi çalışmaya güdeleyen bu kadar etken varken kişinin başarısız olması düşünülemez dahi. Dershanede öğrenci bilemediği veya fikri olmadığı soru tipini sorabilir. Sorularına cevaplar bulabilir. Yanlış öğrenmelerini anında düzeltebilir. Sosyalleşme adına da dershaneler önemli eğitim kurumlarıdır. Çalışma gruplarında sosyalleşerek aktif iletişim ile öğrenme çeşitliliklerini geliştirebilirler. Bursa dershane açısından son derece yeterli bir ilimiz. Pek çok kaliteli dershane ilde bulunmaktadır. Bunların başında gelen Ortadoğulular Eğitim Kurumları Dershaneleri akademik kazanımları önemsediği kadar etik ve entelektüel kazanımları da önemsemektedir. Vizyonları çerçevesinde her bir bireyi kendi içinde değerlendirerek öz yeterlilik, sorumluluk ve öz bilinç sahibi bireyler olarak yetişmesine de katkıda bulunuyorlar.

Ortadoğulular Eğitim Kurumları Dershaneleri değişmekte olan Dünya’ya ayak uydurarak ve takibinde kalarak dijitalleşmeye uygun olarak tüm öğrencilerin ihtiyacını karşılayan altyapı ile teknolojiyi etkin bir şekilde kullanmaktadırlar. Eğitim- öğretimin her aşamasında; derslerden ödevlere kadar, etütlerden sınavlara ve planlamalara kadar bütün süreç ve etkinlikleri tek bir platformda toplayarak, fonksiyonel bir otomasyon sistemi sunmaktalar.

Ortadoğulular Eğitim Kurumları

Bursa en iyi Dershaneler Hangi Dershanelerdir ?

Bursa’daki en iyi dershaneler için yaptığımız araştırmalara göre, öğrencilerin en güven duyduğu, en çok kayıt alan ve yılın eğitim kurumu ödülüne sahip en iyi dershane Bursa Ortadoğulular Eğitim Kurumları’dır.

Bursa Dershane Fiyatları Hangi Aralıktadır?

Bursa dershane fiyatları, kişiye özel indirimler ve dönemlik kampanyalarla değişiyor olmasına rağmen, ortalama 10.000 TL – 25.000 TL arasındadır.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram