Ortadoğulular Eryaman Dershane

ERYAMAN DERSHANE

Öğrenci ve veli memnuniyeti odaklı eğitim kurumumuz yılın en iyi eğitim markası ödülüne layık görüldü.

CAPTCHA Resmi

Eryaman Dershane Ortadoğulular, yaptığı eğitimsel çalışmaları destekleyici ve geliştirici tüm imkânların öğretmenlere kusursuz bir eğitim aktarma amacıyla verilmesi ve öğretmenlerin, öğrencilere en gelişmiş eğitim modelleri ile sınav sistemine uygun eğitim vermesi dershanemizi Eryaman’ın En Kıymetli ve eğitimin parmakla gösterilen tek adresi yapmaktadır.

“Her insan bir dünyadır” anlayışıyla üzerimize aldığımız sorumlulukların farkındalığını hizmet kalitesine aktaran Ortadoğulular Eğitim Kurumları, hayatlara başarılı dokunuşunun karşılığını yerleştirme sınavları sonucu elde edilen derecelerle kanıtlamaktadır.

Ortadoğulular Eğitim Kurumları, yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübeye sahip eğitmen kadrosu ile her yıl daha iyisi için çalışmaktadır. Ankara genelinde 14 Kurs, 4 Anadolu Lisesi ile Ortadoğulular, Eryaman’daki eğitim kurumları denildiğinde akla gelen firmalar sıralamasında ilk 3’te yer alıyor.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Kurumumuz hakkında merak ettiklerinizi veya dilek öneri ve şikayetlerinizi bize dilediğiniz zaman iletebilirsiniz.

ERYAMAN DERSHANE

Derslerine yardımcı olduğu gibi özellikle de sınava hazırlanan öğrencilerin eksiklerini kolay tamamlaması için gerekli bir plan, program ve disiplin içinde olması gerekmektedir. Veliler bu durumda, öğrenciler için tamamlayıcı ve nitelikli bir dershane arayışına girer. Öğrencilerin akademik süreçlerine hazırlığı için doğru bir yol izlemeleri için okul tek başına destek olamamaktadır. Sınav odaklı bir eğitim sisteminde, öğrencilerin soru çözümü için pratik yapmaları ya da anlamadığı eksik kaldığı konuları tekrar tekrar anlatılabilmesi için gerekli süre bulunmuyor. Bu durumda aileler bu arayı kapatmak için dershanelerden destek almaktadır. Eryaman dershane arayışında bunu en iyi yöneten ve eğitimde bir marka haline gelen Ortadoğulular Eğitim Kurumları şubesi yapmaktadır. Kendi konu anlatımlı yayınları, soru bankaları, deneme sınavlarıyla öğrenciyi sınav maratonuna motive olarak hazırlamaktadır. Eksiklerini giderebilmesi için etüt ve soru çözüm saatleriyle de destekleyen eğitimde nitelikli tecrübesiyle kurumsallaşmış bir dershanedir.

ERYAMAN DERSHANE FİYATLARI 2022

Öğrenci takip sistemi kullanılması, dershanenin öğrenci ve öğretmen portföyü, öğretmenlerle öğrenci arasındaki iletişim, dershanenin sağladığı uzman psikolog desteği, dershaneye ait bina ve bina içinde öğrenciye ayrılmış alanların hijyeni gibi birçok unsur Eryaman dershane fiyatlarını etkileyen unsurlardır. Özellikle gelişen ve değişen teknoloji ile kurumlarda kullanılan bilişim sistemleri de dershane fiyatlarındaki olağan artışa sebep olmaktadır. Çünkü insanlar eğitim kalitesi bilinmeyen bir kuruma para ödemek istemezler ya da ödedikleri paranın geri dönütünü almak isterler. Bu nedenle eldeki seçenekleri karşılaştırmak gerekir. Bu seçenekler doğrultusunda dershaneleri karşılaştırınca fiyat performans açısından hangisi daha uygunsa ve öğrenciye hitap ediyorsa öğrenci oraya gitmelidir. Ortadoğulular Eğitim Kurumları belirtilen unsurları bünyesinde barındıran ve eğitim disiplininden ödün vermeyen bir kurumdur. Dolayısıyla insanların da eğitim masrafının, nitelikli olmasına dikkat etmeleri gerekmektedir.

ERYAMAN EN İYİ DERSHANE

Ankara şehir merkezine yaklaşık 25 km mesafede yer alan Eryaman semti özellikle toplu konutların yer aldığı, çeşitli üniversite öğrencilerinin ve ailelerinde yoğun olarak yaşadığı semtlerden biridir. Yoğun yaşam alanı çeşitli ihtiyaç alanlarını da ortaya çıkarmaktadır. Bu ihtiyaçlardan biri de hem okul öğrencileri hem de mezun öğrenciler için dershane arayışıdır. Eryaman en iyi dershane arayışını ise Ortadoğulular Eğitim Kurumları her şubesinde aynı kalitede ve profesyonellikle verdiği eğitim ile karşılar. Bulunduğu bina ve konum olarak oldukça kolay ulaşım sağlanabilir bir cadde üzerinde yer alması ise oldukça önemlidir.

ERYAMANDAKİ DERSHANELER

Eryaman dershane önerisi olarak ön plana çıkan Ortadoğulular dershanesi butik bir dershane anlayışını da barındırdığından her zaman öğrenciyle bire bir etkileşim kurmanın önemine inanmaktadır. Az öğrencili sınıflarda hem ders anlatımının hem de soru çözümünün daha kolay ve anlaşılabilir olduğu tartışmasızdır. Öğrencinin gösterdiği kalıcı ve temeli sağlam bir başarıya odaklanmaktadır.