İstanbul Dershane, İstanbul Dershane Fiyatları

İstanbul dershane bakımından Türkiye’de en çok dershaneye sahip ilimizdir. Butik dershaneciliğin de en fazla olduğu ilimizdir. Büyük bir nüfus potansiyeline sahip olan İstanbul bu sebepledir ki eğitim takviyesi ihtiyacı en fazla olan ilimizdir. Dolayısıyla bu potansiyeli gören sektör sahipleri büyük yatırımlarını İstanbul’a yapmışlardır.

İlginizi çekebilir: Eskişehir Dershane

Örgün eğitim alan öğrenciler için artık dershane desteği mecburi bir hal almıştır. Evlatlarımızın eğitim temellerini sağlam bir hale getirebilmek adına dershanelere, özel derslere çok yüklü miktarlar ödemek zorunda kalıyoruz. Her eğitim öğretim yılında eklenen yeni konuların yanı sıra sürekli tekrarlayan temel konularda söz konusudur. Ve bu temel oturmadığı sürece başarı gelmemektedir. Dolayısıyla çoğu zaman ek eğitime ihtiyaç duyulmaktadır. Her sınıf düzeyinde eğitim veren dershaneler özellikle üniversite hazırlık sürecinde büyük önem taşımaktadır. Genç nüfusun en fazla olduğu şehir olan İstanbul’da üniversite sayısında oldukça fazladır ve bu fırsattan yararlanmak isteyen yüzbinlerce öğrenci sınava hazırlanmaktadır. Bu öğrenciler için İstanbul dershane bakımından çok önemlidir. Doğru dershane seçimi sınavı kazandıracak en önemli unsurlardan biridir. Ortadoğulular Eğitim Kurumları Dershaneleri özellikle sınav başarısı konusunda kendini kanıtlamıştır. Uzman öğretmen kadrolarıyla kaliteli ve rekabetçi ortamı sağlamaktadırlar.

İstanbul Dershane Fiyatları

Dershaneler, öğrencilerin sınava hazırlık aşamasındaki mevzu olan eksiklerini tamamlıyor, tamamlanan bu konularla ilgili bolca soru çözümü yapıyor, reel nitelikteki deneme sınavları ile de öğrencinin hala eksiği olup olmadığını tespit edebiliyorlar. Eğer öğrencinin bir eksiği varsa derhal müdahale edilerek etüt, ek ders vb. yöntemlerle bu eksiklikler kapatılıyor. Bu disiplinli sistem öğrenciler için fayda sağlamaktadır. Bireysel olarak bu kadar sistemli çalışamayacağını bilen talebe kendi bütçesi çerçevesinde bir kuruma kayıt oluyor. İstanbul dershane piyasası bu anlamda öğrencilerin bütün gereksinimlerine yanıt verebilecek çeşitliliği içinde barındırmaktadır.

İstanbul’da dershane fiyatları ise İlçe bazlı olarak değişkenlik göstermektedir. Genel baremlerde bakıldığında ise 5 bin TL ile 20 Bin TL arasında değişen fiyatlarda değişkenlik göstermektedir. İstanbul dershane fiyatlarını etkileyen faktörler;

  • Lokasyon

Ulaşım kolaylığı özellikle İstanbul’da çok önemli bir faktördür. Eğer dershaneye ulaşım çok kolaysa ücretlerde ona göre ayarlanmaktadır.

  • Eğitim kadrosu

Branşında isim yapmış öğretmenleri kadrosunda bulunduran dershanelerin ücretleri daha yüksek olmaktadır.

  •  Kaliteli Eğitim Yayınları

Kaynak seçiminde eğer kaliteli yayınları seçmişse dershane dolayısıyla direk olarak bu da ücretlendirmeye yansımaktadır.

  • Dershanenin markalaşması

İsim yapmış dershanelerin ücret kriterleri diğer dershanelere göre elbette farklılık göstermektedir.

  • Dershanenin sağladığı imkânlar

Ücret belirlemede dershane için yıl içinde vereceği ders sayısı ve etüt sayısı çok önemli bir etkendir. Ders sayısı ve birebir etüt sayısı çok olan dershanelerin ücretleri de fazladır.

  • Merkeze yakın olması Cadde üstünde olması
  •  Dershane sınavları Seviye tespit sınavları (STS)

Dershanelerin uygulamış olduğu seviye tespit sınavları ve deneme miktarı ve kalitesi de dershane fiyatlarının belirlenmesinde önemli bir unsurdur.

En İyi İstanbul Dershane

İstanbul dershane açısından son derece fazla alternatife sahip bir ilimiz. Dolayısıyla da seçim yaparken çok dikkatli olunması gerekmektedir. Sektörde seçkin markalaşmış, uzman eğitimci kadrosu olan, sizi anlayan ve eksiklerinizle birebir ilgilenen, deneyimli ve başarılı bir dershane istiyorsanız adresiniz bellidir. Ortadoğulular Eğitim Kurumları dershaneleri aradığınız adrestir. Eğitimde lider marka olan Ortadoğulular Eğitim Kurumları sizlerle birebir ilgilenip hayatınıza yön verecek kararlarınızda yanınızda olacaktır.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram