Ortadoğulular Yönetim Ekibi 2024-2025 Eğitim Çalıştayını Tamamladı

Genel Merkez Yöneticilerimizin katılımıyla gerçekleştirdiğimiz verimli toplantımızı başarıyla tamamlamış bulunuyoruz. Eğitimde kaliteyi artırma, yenilikçi projeler geliştirme ve öğrencilerimize daha iyi hizmet sunma adına önemli kararlar aldığımız bu toplantı, kurumumuzun geleceği için büyük bir adım olmuştur.

Toplantımızda, öğrencilerimizin akademik ve kişisel gelişimlerini en üst seviyeye taşıyacak stratejiler üzerinde durduk. Eğitim materyallerinin güncellenmesi, öğretmenlerimize yönelik sürekli eğitim programlarının geliştirilmesi ve öğrenci merkezli yaklaşımımızın güçlendirilmesi konularında fikir birliğine vardık.

Bu önemli toplantının gerçekleşmesinde emeği geçen başta Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Ümit CENİK olmak üzere Ortadoğulular Eğitim Kurumları Genel Müdürü Sn. Ahmet Kadir AKTACİR, Genel Müdür yardımcıları Sn. Burak BEŞER, Sn. Gözde EROĞLU, Sn. Salih BENLİ ve Rehberlik Koordinatörü Sn. Cem YILMAZ’ a teşekkür ederiz. Birlikte daha büyük başarılara imza atacağımıza inancımız tamdır.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram